VALPRO produktu lietošanas instrukcijas

Brīdinājumi un ieteikumi degvielas kannām

UZMANĪBU!

Degviela var atrasties ZEM SPIEDIENA un ir iespējama degvielas IZŠĻĀKŠANĀS! Pie paaugstinātas degvielas temperatūras (virs 50°C) noslēgtā degvielas kannā, kā arī augstkalnu apstākļos (300+ metri virs jūras līmeņa), degvielas kannā var veidoties paaugstināts spiediens. Strauji atverot degvielas kannu šādos apstākļos, iespējama degvielas izšļākšanās.

Atvērt degvielas kannu lēnām un uzmanīgi.

Neuzpildīt degvielas kannu vairāk par tās nominālo tilpumu.

Neglabāt degvielas kannu karstumā un tiešos saules staros. Neglabāt degvielas kannu mitrās vietās un lietū.

Degviela un tās tvaiki ir viegli uzliesmojoši, darbojoties ar degvielas kannu nesmēķēt, nelietot atklātu liesmu.

Uzpildot agregātus, dzinējus, u.c., vienmēr ievērojiet ražotāja norādījumus. Degvielas uzpildi aizliegts veikt karstiem un/vai darbojošiem agregātiem!

Degvielas kannu uzglabāt bērniem nepieejamās vietās un labi ventilētās telpās.

 

IETEIKUMI

Degvielas kannas krāsotas ar speciālu pulverkrāsu ar augstu ķīmisko izturību. UZMANĪBU! Krāsojums (pārklājums) var zaudēt daļu no sākotnējā izskata (izbalēt) 3-9 mēnešu laikā, ja degvielas kanna tiek uzglabāta āra apstākļos. Pat ja pārklājums zaudē daļu no sākotnējā izskata, tā spēja aizsargāt metālu turpinās tik ilgi, kamēr krāsojums paliks neskarts (netiek mehāniski bojāts).

Degviela var saturēt svešķermeņus un gružus. Degvielas pildīšanas laikā vienmēr lietojiet filtrējošus sietiņus. VALPRO “Universal Spout” un “Flexi Spout” degvielas izlējēji ir ar iestrādātiem filtrējošiem sietiņiem, kas aiztur svešķermeņus un gružus. Iesakām izmantot tikai SIA VALPRO ražotus degvielas izlējējus.